32-latka z Bydgoskiego zatrzymana za narkotyki

Zatrzymana 32-latka (fot. KMP Toruń)

W poniedziałek 6 marca policjanci z komisariatu na Śródmieściu w Toruniu zatrzymali 32-latkę, która w mieszkaniu miała blisko 160 gramów amfetaminy i ponad 20 gramów marihuany.

W poniedziałkowy wieczór policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 32-latkę. Kryminalni już od pewnego czasu mieli podejrzenia, że kobieta może posiadać substancje zakazane.

– W dniu zatrzymania policjanci przeszukali mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu, gdzie przebywała 32-latka – mówi sierż. szt. Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Toruniu. – Funkcjonariusze odnaleźli tam kilkanaście woreczków z białym proszkiem i zielonym suszem roślinnym. Wstępne policyjne testy wykazały, że jest w nich blisko 160 gramów amfetaminy i ponad 20 gramów marihuany.

Kobieta trafiła prosto do policyjnej celi. Materiał zebrany w trakcie postępowania pozwolił śledczym na przedstawienie jej zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi. Teraz może jej grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.