6-ciu śmiałków zrzuciło łącznie 145 kilogramów w Bitwie na kilogramy Toruń 2015

Każdy z uczestników na koniec akcji otrzymał m. in. pamiątkowy medal.

6-ciu śmiałków, podzielonych na dwie drużyny stanęło do walki o zdrowie, smukłą sylwetkę i lepsze samopoczucie nie tylko na lato, ale i na lata. Przed nimi były dziesiątki kilogramów do zgubienia. To Wszystko w ramach akcji Bitwa na kilogramy Naturhouse Toruń 2015.

Jak skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów?
Jedyną skuteczną metodą walki z nadmiernymi kilogramami jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. Właściwy sposób odżywiania, dopasowany do naszego organizmu i trybu życia, pomoże pozbyć się nadwagi i nieprzyjemnych dolegliwości z nią związanych. Bardzo ważne jest jednak, aby kurację odchudzającą przeprowadzić pod okiem specjalisty – diety podejmowane na własną rękę, często wzorowane na kolorowych czasopismach czy internecie, nie zawsze mogą być skuteczne w naszym konkretnym przypadku, a tym bardziej bezpieczne. Dokładny wywiad dietetyczny i zdrowotny oraz badanie składu ciała prowadzone przez dietetyka pomogą znaleźć przyczynę nadmiaru kilogramów oraz dobrać optymalną metodę walki z nią.- mówi dietetyk Naturhouse. Dzięki wsparciu eksperta ds. żywienia, możesz mieć pewność, że odchudzanie będzie zdrowe i bezpieczne, a sama dieta pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Dodatkowa suplementacja wspomoże zachodzące w organizmie zmiany, a jeśli braknie Ci motywacji, cotygodniowe spotkania z dietetykiem Naturhouse na pewno zmobilizują Cię do dalszego działania. Kiedy już osiągniesz swój oczekiwany efekt, dietetyk Naturhouse przeprowadzi Cię przez okres stabilizacji wagi mający na celu zapewnić, że Twoje kilogramy nie wrócą.

Spektakularne efekty diety
Beata, Jarek i Monika stanowili drużynę Naturhouse z ulicy Kościuszki 16a. W ekipie z Rynku Nowomiejskiego 22 znaleźli się Beata Czesława, Maciej i Ilona. Drużyny były do siebie bardzo podobne i startowały ze zbliżonego pułapu. Jak się czują w nowej rzeczywistości? Opowiada Beata Czesława (20,2 kg mniej): „Super, jestem bardzo zadowolona. Czuję się lżej. Ciężko mi było wcześniej pomyśleć o tym, że ja mogę schudnąć tak szybko, że ta waga zacznie schodzić w dół.”. Ilona (16,9 kg mniej) i Maciej (36,3 kg mniej) są małżeństwem, czy to im przeszkadzało w odchudzaniu? „Bardzo pomagało, mąż mnie prostował do pionu. Jak chciałam coś zjeść, nawet takiego co jest w diecie, ale troszeczkę więcej lub jakąś tłustszą rybę, to mąż mówił: nie, nie.” – wspomina Ilona. „Trzeba było się trzymać. Nie można było sobie folgować, bo od małych rzeczy się zaczyna, a później popuszcza się na maxa.” – dodaje Maciej.

A jak ze zmianami czuje się Beata z Kościuszki (22,1 kg mniej)? – „Rewelacyjnie! Przestało mnie wszystko boleć. Nie bolą mnie stopy, nie bolą mnie kości. Po prostu zastanawiam się czy jeszcze żyje, bo podobno jak nic nie boli to już człowiek nie żyje. Wszystko jest super, mam bardzo dużo powera, bardzo dobrze sypiam, rewelacja!”. Jak swoje osiągi ocenił Jarek (36,6 kg mniej)? – „Początek kuracji jest zwykle bardziej spektakularny, później jest trochę wolniej. Wiedziałem, że tak będzie, w związku z tym robiłem swoje.”. „Miałam problem z pilnowaniem godzin posiłków. Mam taką pracę, że nieregularnie jadłam. Teraz wstaję, 7 rano – śniadanie, później tych godzin faktycznie pilnuję i jest dużo łatwiej, nie odczuwam głodu. Mąż powiedział że moja dieta jest nawet smaczna, więc nie ma oporów aby jeść to samo co ja” – dodaje Monika (13,2 kg mniej).

Umów się na konsultację
Już dziś umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem Naturhouse. Podczas spotkania zważysz się, zmierzysz, sprawdzisz również zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w swoim organizmie. Ekspert przeprowadzi z Tobą wywiad dietetyczny, aby móc ustalić przyczynę problemów z wagą i zaproponować odpowiednią kurację – by cały proces zachodził w zdrowy i racjonalny sposób. Koszty kuracji zaczynają się już od 80 złotych tygodniowo. Pomożemy Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce!

Centra Dietetyczne Naturhouse
Kościuszki 16a, tel. 696 380 370
Rynek Nowomiejski 22, tel. 535 000 513
Szosa Lubicka 166a, tel. 533 107 503

Monika Jarek i Beata przed.
Monika Jarek i Beata przed…
1-DSC_8489
… i po kuracji.
Ilona i Beata Czeslawa przed.
Ilona i Beata Czeslawa przed.
Maciej przed.
Maciej przed.
I cały zespół po zakończonej kuracji.
I cały zespół po zakończonej kuracji.