AFRYKA REGGAE FESTIWAL #27

Stowarzyszenie „Toruńska Grupa Inicjatywna – Nowe Społeczeństwo” oraz ACKiS. „Od Nowa” zapraszają na 27 edycję charytatywnego festiwalu muzyki reggae „AFRYKA REGGAE FESTIWAL 2017”, który odbędzie się w Toruniu w klubie „Od Nowa” w dniu 28 stycznia 2017 r. Początek koncertu godz. 18.00.

Występ zapowiadają:

Vavamuffin
www.vavamuffin.art.pl
Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny reggae/dancehall/raggamuffin powraca po kilku latach milczenia z promocją nowej płyty „V” w ramach trasy koncertowej „V-Tour 2017”

Damian Syjonfam
www.syjonfam.com
Jeden z najciekawszych polskich głosów reggae. Znany kiedyś jako wokalista ComeYah i autor jednego z kanonów krajowego roots reggae „Na Wschód”. Polskie roots reggae na światowym poziomie. Słoma &

D’Roots Brothers
www.facebook.com/slomabebny/
Legenda polskiego reggae i najznakomitszy polski bębniarz Jerzy „Słoma” Słomiński wystąpi na festiwalu wraz z swoimi synami („D’Roots Brothers”) w ramach projektu „Pieśni Mocy 40/60” będącego rzadkim wydarzeniem w polskim reggae: 40 lat na scenie i 60 w życiu. Big Up.

Tabu
www.tabu.band.pl
Weterani afrykańskich festiwali, którzy od zwycięstwa w konkursie młodych na Ostróda Reggae Festiwal 2005 zawładnęli sercami polskich sympatyków reggae; energetyczne reggae i ska i fantastycznym koncertowym wykonaniu.

Kompanija Reggae Sound
https://www.facebook.com/kompanijareggaesound
Młoda mazowiecka kapela, finaliści Czwórka Reggae Contest na festiwalu Ostróda Reggae Festiwal 2014, znani ze współpracy z gruzińskim zespołem Reggaeon z którym nagrali znakomity numer ”Together”. Pierwszy raz na Afryce.

CT Tones
https://pl-pl.facebook.com/TaLLibPL
Tradycyjnie na festiwalu rodzimy akcent, tym razem młoda stażem kapela ska/rocksteady z Torunia, promująca swój pierwszy album „My Lover”. Również debiutują na festiwalu.

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/afrykareggae/

Jak co roku uzyskany dochód z festiwalu jest przeznaczany na cele dobroczynne: na realizację prowadzonego przez Polską Akcję Humanitarną programu budowy i renowacji studni w Sudanie Południowym.

Bilety
Cena: w przedsprzedaży: 35 zł, w dniu koncertu: 40 zł
Do nabycia w przedsprzedaży w klubie „Od Nowa” oraz w sprzedaży w dniu festiwalu od godz. 16.00. Prowadzimy również internetową rezerwację biletów (w cenie 35 zł) na stronie: www.afryka.umk.pl/formularz