Amfetamina na Bydgoskim Przedmieściu

Fot. Łukasz Piecyk

Ponad 460 gramów amfetaminy odnaleźli policjanci w domu 32-letniego torunianina. Sąd zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny areszt tymczasowy.

W piątek 29 września kryminalni z komisariatu na toruńskim Śródmieściu doprowadzili do sądu 32-latka zatrzymanego za łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

– Mężczyzna trafił do aresztu w środę 27 września – informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. – Kryminalni już od pewnego czasu mieli podejrzenia, że ten mężczyzna może posiadać zakazane substancje. W dniu zatrzymania stróże prawa przeszukali mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu, gdzie przebywał 32-latek. Funkcjonariusze odnaleźli tam worek z białym proszkiem.

Wstępne policyjne testy wykazały, że jest w nim ponad 460 gramów amfetaminy. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Kryminalni zdobyli dowody świadczące o tym, że 32-latek nie tylko posiadał znaczną ilość środków psychotropowych, ale również uczestniczył w ich obrocie. Może mu grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

Posted Under