Arie, opery i operetki wybrzmią w Dworze Artusa

Fot. nadesłane

W Toruniu wystąpi Międzynarodowa Grupa Operowa Sonori Enseble. Wyjątkowa gala operowo-operetkowa odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 18.00 w Centrum Kultury Dwór Artusa. Bilety na wydarzenie dostępne są w cenie 50 oraz 60 zł.

Czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe i popularne piosenki oprawione barwnym komentarzem to niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń. W trakcie spektaklu zabrzmią najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata“, „Lakme“, „Carmen“, „Opowieści Hoffmanna“, „Nabucco”, „Czarodziejski flet”, „Tosca”, „Don Giovanni” i wiele innych. Do Torunia artyści przywiodą czar dawnego Wiednia, ukryty w najpiękniejszych scenach operetkowych.

Nie zabraknie także wirtuozowskich popisów pianistycznych oraz barwnego słowa wiążącego, które dodadzą całemu spektaklowi lekkości i uroku. Nadzwyczajny koncert galowy w towarzystwie artystów z Pragi, Berlina i Wrocławia gwarantuje niezapomniane chwile.

Bilety dostępne są w kasach Dworu Artusa, w cenie 50 zł (ulgowy) oraz 60 zł (normalny). Dla zorganizowanej grupy seniorów (min. 10 osób) cena wynosi 40 zł/os.