Arkadiusz Jakubik zaprasza na koncert Dr MISIO w Hard Rock Pub Pamela [wideo]

Zespół już wcześniej koncertował w Toruniu (fot. materiały prasowe)

Już 26 lutego (piątek) trochę inaczej, bo w piątek, Hard Rock Pub Pamela zaserwuje nam kolejną muzyczną ucztę. Na toruńskiej scenie wystąpi zespół Dr MISIO. Tym razem koncert uświetni otwarcie wystawy podsumowującej projekt : „TORUŃSKI TRYPTYK FOTOGRAFII KONCERTOWEJ”. Swoje zdjęcia przedstawią: Agata Jankowska, Angelika Plich i Wojciech Zillmann.

Będzie to postscriptum nawiązujące do poprzednich wystaw, gdzie autorzy zaprezentowali zdjęcia, których wspólnym mianownikiem były koncerty w Hard Rock Pubie Pamela. Tak będzie i tym razem.

Nie zabraknie również dobrych dźwięków, które tego wieczoru zapewni grupa Dr MISIO. Zespół powstał w czerwcu 2008 roku z inicjatywy aktora – Arkadiusza Jakubika, znanego z ról w takich filmach jak: „Drogówka”, czy „Dom zły”. W skład zespołu wchodzą także: Paweł Derentowicz (gitara), Mario Matysek (bas), Radek Kupis (klawisze) i Jan Prościński (perkusja). Grają ostrego rock & rolla, który na pewno spodoba się toruńskiej publiczności. Na swoim koncie mają dwa albumy. Pierwszy – „Młodzi”, wydali w marcu 2013 roku. Do singla o tym samym tytule teledysk wyreżyserował ceniony reżyser – Wojciech Smarzowski. W tym samym roku grupa otrzymała „Nagrodę dziennikarzy” podczas Sopot TOPtrendy Festiwal oraz wystąpiła na festiwalu w Jarocinie. Formacja Dr MISIO nie spoczęła na laurach. Już w październiku 2014 roku wydali kolejny album o nazwie: „Pogo”. Zespół wciąż się rozwija i koncertuje po całej Polsce, tym razem można będzie ich usłyszeć w Hard Rock Pubie Pamela. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19-tej. Wstęp wolny.