Atrakcyjny Kazimierz wystąpi w Teatrze Muzycznym w Toruniu

Na Walentynki toruński teatr zaprasza na alternatywny koncert (fot. nadesłane)

Dla wszystkich, którzy mają dość ckliwych walentynkowych koncertów, Teatr Muzyczny w Toruniu przygotował atrakcyjną alternatywę!

– W tym roku w Teatrze Muzycznym w Toruniu dzień św. Walentego będziemy obchodzić nieco bardziej niekonwencjonalnie – łagodne melodie o miłości zastąpi mocniejsze brzmienie, bowiem 14 lutego na scenie przy ul. Żeglarskiej wystąpi zespół Atrakcyjny Kazimierz – zapowiada Anna Jasińska z Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu.
Grupa założona została w 1992 r. przez znanego także z toruńskiej Kobranocki Jacka Bryndala, który skomponował muzykę na debiutancki album pt. Prawdziwa miłość. Teksty na płytę napisał teksty jego brat Rafał Bryndal. Produkcją płyty zajął się natomiast Grzegorz Ciechowski. Z zespołem współpracowała plejada najlepszych polskich muzyków takich jak: Kayah, W. Karolak, T. Organek i wielu innych. Atrakcyjny Kazimierz jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród, m.in. I nagrody na KFPP w Opolu za piosenkę Otyłość.

Obecnie zespół tworzą, oprócz lidera formacji Jacka Bryndala (śpiew, gitara), Andrzej Kraiński (gitara, śpiew), Igor Nowicki (instrumenty klawiszowe), Andrzej Gulczyński (kontrabas) i Piotr Wysocki (perkusja).

Nasz najbliższy toruński koncert, będzie dla nas szczególnie ważny z kilku powodów – zapowiada Jacek Bryndal. – Tym koncertem, zespół Atrakcyjny Kazimierz rozpoczyna świętowanie dwudziestopięciolecia działalności, które przypada w 2017 roku. W naszym rodzinnym mieście z pewnością będzie na widowni dużo bliskich i znajomych, którzy będą nas mocno dopingować. To wszystko sprawia, że publiczność i muzyków na scenie, czeka wyjątkowy wieczór – obiecuje lider formacji.
Bilety na wydarzenie dostępne są w teatralnym Biurze Obsługi Widza (512 982 813, bow@teatrmuzyczny.torun.pl).