„Atramentowa” zabrzmi na toruńskich Jordankach

Stanisława Celińska wraz z zespołem wystąpi w Toruniu 2 maja (fot. nadesłane)

Już niecały tydzień pozostał do wielkiego muzycznego wydarzenia, które organizuje Teatr Muzyczny w Toruniu. Na scenie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki wystąpi Stanisława Celińska z zespołem. Wydarzenie odbędzie się 2 maja o godzinie 19.00.

Aktorka znana z wielu polskich filmów i seriali tym razem zaprezentuje się jako wokalistka. Celińska na swoim koncie ma już kilka albumów – m.in. płytę „Nowa Warszawa” oraz promowany w Toruniu krążek „Atramentowa…”.

– W związku z tym, że Atramentowa cieszy się ogromnym uznaniem słuchaczy, a koncert promujący płytę uznawany jest przez widzów za muzyczną ucztę na wysokim poziomie, to zainteresowanie toruńskim koncertem jest duże – informuje Anna Jasińska z działu promocji Teatru Muzycznego. – 2 maja o godzinie 19:00 w sali koncertowej CKK Jordanki będzie można usłyszeć wspaniałe utwory w wykonaniu jednej z najpopularniejszych polskich aktorek i, jak się okazuje również wokalistek, z towarzyszeniem zespołu muzycznego pod kierownictwem Macieja Muraszko. Jednak przede wszystkim koncert to możliwość poznania fragmentu intymnego świata Stanisławy Celińskiej, która podzieli się ze słuchaczami swoimi, nie zawsze przecież radosnymi, przeżyciami i doświadczeniami. Będzie to nie tylko wieczór muzycznego spotkania z artystą, ale też kontakt ze zwykłym człowiekiem.

Usłyszymy więc utwory przygotowane specjalnie dla artystki przez uznanych autorów. Teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz, Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Muraszko, na nowo zaaranżował kilka ulubionych utworów Celińskiej.

Bilety na koncert są do nabycia w siedzibie Teatru Muzycznego w Toruniu przy ul. Żeglarskiej 8 (512 982 813), w kasie CKK Jordanki, oraz przez Internet (http://muzycznybilety.pl/,ebilet.pl)