Bądź przedsiębiorcza i zainwestuj w siebie

Paula Stępień i Sylwia Nadolna, studentki UMK, organizatorki projektu „Przedsiębiorcza Kobieta” w Toruniu (fot. Łukasz Piecyk)

Chcesz osiągnąć sukces w biznesie, poszukujesz inspiracji? Jeśli tak, projekt Przedsiębiorcza Kobieta jest dla ciebie!

Zadbaj o swój wizerunek, zdobądź nowe umiejętności i dowiedz się, jak osiągnąć sukces zawodowy. „Przedsiębiorcza Kobieta” to projekt organizowany przez Forum Business Centre Club. Najbliższe spotkanie odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 17 w Hotelu Bulwar w Toruniu.

– Wydarzenie jest kierowane do wszystkich pan, niezależnie od wieku – mówi Paula Stępień, regionalna koordynatorka projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”. – Zapraszamy zarówno studentki, jak i aktywne zawodowo kobiety. Projekt ma na celu aktywizować płeć piękną w sposób osobisty i zawodowy, rozwijać osobowość, pomagać zdobywać umiejętności, które ułatwią prowadzenie biznesu.

Spotkanie podzielone jest na trzy części. Rozpocznie się warsztatami pt. „Kreowanie wizerunku, czyli jak Cię widzą, tak Cię piszą!”. Poprowadzi je Kinga Klejnowska, doświadczony trener biznesu z dyplomem Master of Business Administration z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Następnie będzie można wysłuchać wykładu pt. „Jak być kimś, pozostając sobą”. Wygłosi go Magda Kalińska. Prelegentka jest mentorką i kreatorką rozwiązań biznesowych, założycielką Instytutu Inspiracji. Nie zabraknie również spotkania z ambasadorką przedsiębiorczości kobiet, Iloną Adamską, która jest wydawcą i redaktorem naczelnym magazynów „Imperium Kobiet” i „Law Business Quality”, blogerką oraz autorką książek dla pań (np. „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”). W styczniu jej firma odniosła duży sukces – znalazła się w prestiżowym albumie „Diamenty Forbesa”.

– Jest to osoba, która wspiera rozwój kobiet w biznesie. Zdobyła statuetkę w plebiscycie „Medialne Smoki” w kategorii Wydawnictwo Roku oraz Kobiecy Biznes 2015 – wylicza Paula Stępień. – Prowadzi cykl autorskich spotkań motywacyjnych dla kobiet w ramach Akademii Law Business Quality, sieć Klubów Imperium Kobiet, jak i Międzynarodowe Kongresy.

W Toruniu projekt „Przedsiębiorcza Kobieta” organizowany jest już od kilku lat. Zawsze cieszy się dużym zaangażowaniem uczestniczek.

– Każda edycja projektu składa się z trzech spotkań, które tworzą jedną całość – wspomina Sylwia Nadolna, organizatorka wydarzenia. – Pierwsze odbyło się w styczniu i dotyczyło poszukiwania w sobie cech przedsiębiorczej kobiety. Na najbliższym skupimy się na wizerunku i prezentacji pań w świecie biznesu. Natomiast w czerwcu uczestniczki projektu zdobędą wiedzę z zakresu zakładania własnej działalności i odpowiedniego jej poprowadzenia.

Podczas relaksacyjnej części spotkania będzie można podziwiać pokaz mody, przygotowany przez Salon Sukien Ślubnych Susan Hooward. Na zakończenie uczestniczki czeka miła niespodzianka – zostaną rozlosowane nagrody, przygotowane przez sponsorów.

– Udało się nam nawiązać współpracę z wieloma toruńskimi firmami, które przekazały atrakcyjne nagrody dla pań – dodaje Sylwia Nadolna. – Będzie można wylosować m.in. karnety do klubu fitness, zabiegi kosmetyczne, wizytę w salonie fryzjerskim czy kosmetyki.

Więcej informacji o projekcie oraz zapisach znajdują się na portalu Facebook (fanpage Przedsiębiorcza Kobieta- Toruń). Bilety można zamówić na stronie www.ubierzsiewsukces.evenea.pl. Liczba zaproszeń na wydarzenie jest ograniczona.