Bilet na „Gatunek Żeński” za 500 groszy

"Gatunek Żeński" (fot. teatrmuzyczny.torun.pl)

13 maja w całej Polsce obchodzić będziemy Dzień Teatru Publicznego. Wydarzeniu towarzyszy akcja „Bilet do teatru za 500 groszy”, w której uczestniczy również Kujawsko- Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny. Tego dnia w kasie teatru przy Żeglarskiej 8 w Toruniu odbywać się będzie promocyjna sprzedaż biletów za 5 zł na spektakl „Gatunek Żeński”, który odbędzie się 17 maja o godz. 19:00 w Sali Kameralnej w CKK Jordanki.

Sprzedaż biletów odbędzie się 13 maja od godz. 10:00 w kasie teatru do wyczerpania biletów (1 osoba może zakupić maksymalnie 2 bilety). Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji.

„Gatunek żeński” to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia napisana z feministycznej perspektywy, która w dowcipny i inteligentny sposób ośmiesza wojujący feminizm. Akcja sztuki dzieje się w eleganckim, wiejskim domu pisarki Margot Mason, autorki bestsellerów dla kobiet. Margot odwiedza jej wielbicielka – studentka Molly, której zamiary są jednak inne niż mogłoby się wydawać… Gdy zjawią się kolejni niespodziewani goście sytuacja komplikuje się. Czy w tym zamieszaniu uda się odpowiedzieć na odwieczne pytanie: czego tak naprawdę pragną kobiety?

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj, a o spektaklu „Gatunek Żeński’ – tutaj.