Bilety na Eurosport Speedway Best Pairs już w sprzedaży

Bilety można kupić m.in. w toruńskich Empikach (fot. Adam Zakrzewski)

Tomasz Gollob, Chris Holder i Nicki Pedersen wystartują w tegorocznych zawodach „Eurosport Speedway Best Pairs”, które rozpoczną się 28 marca na toruńskiej Motoarenie. Pula nagród w SBPC wynosi blisko 1 milion złotych. Wejściówki w sprzedaży pojawią się od piątku – 23 stycznia.

Zawody „Eurosport Speedway Best Pairs” odbyły się na Motoarenie już w 2013 roku. Wygrała je wtedy reprezentacja Polski, a transmisję z Torunia na antenie Eurosportu śledziło blisko 5 mln osób, w 71 krajach.

Cykl tegorocznych zawodów składać się będzie z trzech rund. Pierwsza runda – 28 marca 2014r. odbędzie się w Toruniu. Następnie żużlowcy przeniosą się do niemieckiego Landshut (10.05), a cały cykl zakończą zawody w szwedzkiej Eskilstunie (23.05).

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, nie wystartuje reprezentacja brytyjska, która nie dostała pozwolenia od brytyjskiej federacji.

Bilety dostępne będą w sprzedaży na stronie www.eventim.pl oraz w Punktach Sprzedaży Empik, Media Markt oraz Media Expert na terenie całej Polski.
W Toruniu dostępne do kupienia: Empik Toruń Copernicus, Empik Toruń Starówka, Media Expert Plaza, Media Markt Copernicus.

BILETY

I etap (24.01-21.02): strefa niebieska: 39 zł – normalny / 29 zł – ulgowy; strefa zielona + żółta: 29 zł – normalny / 19 zł – ulgowy; strefa czerwona (Trybuna Główna): 120 zł;
II etap (22.02-28.03): strefa niebieska: 49 zł – normalny / 39 zł – ulgowy; strefa zielona + żółta: 39 zł – normalny / 29 zł – ulgowy; strefa czerwona (Trybuna Główna): 150 zł;
Pakiet Meet&Greet: 250 zł (nie zawiera biletu na trybunę)

Zawiera:
– wejście do Parkingu Maszyn przed zawodami w określonym czasie
– pakiet gadżetów
– program zawodów

Bilet VIP (zawiera miejsce na trybunie głównej, pakiet gadżetów oraz dostęp do strefy VIP z cateringiem):

I etap: 370 zł
II etap: 400 zł