Bitwa na tricki w Centrum Handlowym Bielawy

W sobotę 21 stycznia w godzinach 12.00-17.00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza wszystkich miłośników sportu na bitwę na tricki. Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody! W programie wydarzenia zaplanowano także pokazy taneczne breakdance, występy profesjonalnych trickboardzistów czy pojedynek kibiców na najlepszy doping.

„Bitwa na tricki” to akcja, której celem jest „zarażenie” dzieci i młodzież pasją do stosunkowo nowej aktywności sportowej, jaką jest trickboarding. Trickboard to nic innego, jak specjalna deska umieszczona na małym „walcu”, która pozwala wszechstronnie rozwijać zdolności motoryczne ćwiczącego, przy wykorzystaniu niewielkiej powierzchni i bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń treningowych.

Sobotnią bitwę na tricki w CH Bielawy poprzedziły warsztaty trickboardingu, które zostały zorganizowane w toruńskich szkołach podstawowych i gimnazjach zainteresowanych udziałem w akcji. Uczniowie, podczas zajęć z wychowania fizycznego, poznawali technikę oraz ćwiczyli swoje umiejętności na desce.

W sobotę 21 stycznia w Centrum Handlowym Bielawy odbędzie się wielka bitwa na tricki, w której zmierzą się nie tylko uczniowie szkół biorących udział w warsztatach, ale również wszyscy miłośnicy sportu i klienci CH Bielawy zainteresowani udziałem w rozgrywkach. Bitwa na tricki będzie przebiegać w dwóch kategoriach wiekowych – 7-10 lat oraz 11-15 lat. Na najlepszych zawodników czekają nagrody m.in. deski trickboardowe oraz odzież sportowa.

Uzupełnieniem sobotniego wydarzenia będą pokazy taneczne breakdance, pokazy trickboardu w wykonaniu profesjonalistów oraz konkursy dla uczestników turnieju „Bitwa na tricki”.

W sobotnie popołudnie Centrum Handlowe Bielawy zamieni się w arenę zmagań dzieci i młodzieży w stosunkowo nowej dyscyplinie sportowej – trickboard. Każdy w wieku 7-15 lat będzie mógł zaprezentować na desce swoje umiejętności trickboardowe, a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszam na sportową zabawę nie tylko najmłodszych klientów CH Bielawy, ale także rodziców, którzy będą mogli kibicować swoim pociechom” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin turnieju „Bitwa na tricki” dostępny w dniu wydarzenia w CH Bielawy oraz na stronie internetowej www.bielawy-torun.pl.