Cezary Żak i Artur Barciś w komedii „Dziwna para” wystąpią na „Jordankach”

Zdaniem Edwarda Dudka Dziewońskiego, jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcy lekkiego repertuaru: "Neil Simon wie o komedii wszystko!" (fot. nadesłane)

Legendarny hit Broadway’u – „Dziwna para” – już 15 stycznia wystawiony zostanie na deskach Centrum Kulturalno-Kongresowego na toruńskich Jordankach. W spektaklu wystąpi m.in. Cezary Żak i Artur Barciś – duet znany szerszej publiczności z serialu komediowego „Miodowe Lata”.

Tytułowa dziwna para spotyka się na cotygodniowych partiach pokera: Oskar (Cezary Żak), dziennikarz sportowy, to świeżo rozwiedziony kochający uroki życia niepoprawny bałaganiarz. Feliks (Artur Barciś) jest pedantycznym domatorem, hipochondrykiem i histerykiem. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje, żeby się do niego wprowadził. Zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów jest zabawne, dowcipne i ciepłe. Zdaniem Edwarda Dudka Dziewońskiego, jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcy lekkiego repertuaru: „Neil Simon wie o komedii wszystko!”

Występują:
Artur Barciś,
Cezary Żak,
Viola Arlak,
Piotr Skarga,
Witold Wieliński,
Wojciech Wysocki/Jerzy Gudejko,
Agnieszka Michalska.

Bilety w cenie: 50, 95, 125 zł
dostępne:
– CKK Jordanki
– biletyna.pl
– kupbilecik.pl
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676. Organizatorem wydarzenia jest Impresariat Artystyczny „Adria”.