Cliff Stevens Band w HRP Pamela

23 stycznia 2017 w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi formacja Cliff Stevens Band. Grupa zagra w składzie: Cliff Stevens (śpiew, gitara), Dan Dyson (perkusja) oraz Serge Dionne (gitara basowa).

W czasie zapowiadanego koncertu gościem specjalnym zespołu będzie toruńska wokalistka Maja Lewicka, która tak opowiada o tym wydarzeniu: „Kolejny koncertowy poniedziałek w Pameli zapowiada się niezwykle obiecująco. Zapewne wiele osób pamięta ubiegłoroczny koncert Cliffa Stevensa – emocjonalne, bluesowe brzmienie inspirowane w dużej mierze fascynacją brytyjską supergrupą Cream i samym Erikiem Claptonem. Cliff Stevens jest cenionym muzykiem z Kanady, koncertującym nie tylko w stronach rodzimych, ale także na Starym Kontynencie i w Maroku. Do Hard Rock Pubu Pamela przyjeżdża w ramach europejskiej trasy koncertowej (Polska, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Słowacja) promującej jego najnowszy album „Grass Won’t Grow, który już uzyskał świetne recenzje w wielu zagranicznych rozgłośniach radiowych, m.in. znalazł się na szczycie radiowej listy “Top 10 Blues Charts” w Kanadzie. Poniedziałkowy koncert będzie dla mnie szczególny, ponieważ będę miała okazję zaśpiewać razem z Cliffem. Pomysł narodził się dość spontanicznie – podczas zeszłorocznego koncertu w Pameli, Cliff, Darek Kowalski (właściciel klubu) i ja mieliśmy okazję chwilę porozmawiać i jakoś od razu zaiskrzyło, a dzięki facebookowi byliśmy z Cliffem w kontakcie”.

Wieczór otworzy swoim występem toruńska grupa Blues Szwagiers. Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.