Coma zaprezentuje nowy album w klubie Od Nowa [wideo]

Zespół zagra w Od Nowie 26 listopada, fot. materiały prasowe

„2005 YU55” to tytuł najnowszego albumu łódzkiej grupy COMA. Dzień premiery krążka to 7 października 2016. Od ukazania się poprzedniej regularnej płyty zespołu minęło 5 lat. Jaka będzie nowa Coma? Sam zespół określa materiał jako eksperymentalny koncept album, balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego albumu. Zapowiada się więc niezwykle ciekawie, a już dziś mamy przyjemność zaprezentować pierwszy oficjalny trailer albumu „2005 YU55”.

Jak zaznaczają twórcy płyty, tym razem ich uwaga skupiła się na warstwie tekstowej, która stanowi tutaj nadrzędną rolę. Szesnastoczęściowa historia jest opisem kryzysowych momentów życia Adama Polaka, głównego bohatera opowieści. Momentem zwrotnym w jego życiu jest czas nieoczywistego spotkania z planetoidą o nazwie „2005 YU55”. Wpływ jaki wywiera owo spotkanie jest bodźcem dla pogłębienia świadomości o własnym życiu i ukrytych mechanizmach, którym ono podlega.

Płyta ukaże się 7.10 w dwóch wersjach, czyli wzbogacona o teksty i bonusy (okulary 3D) wersja „deluxe” w książkowym formacie wielkości DVD i tradycyjna, tańsza wersja CD, zawierająca muzykę i podstawowe informacje. Obydwie wersje będzie zdobiła okładka 3D.

Materiał z nowej płyty usłyszymy na pewno na koncercie w klubie Od Nowa. Coma przyjedzie do Torunia 26 listopada. Koncert zacznie się o godzinie 20.

55 ZŁ – PRZEDSPRZEDAŻ
65 ZŁ – W DNIU KONCERTU
DOSTĘPNE W RECEPCJI KLUBU, W BARZE ORAZ NA TICKETPRO.PL