Czego dowiemy się w trakcie konferencji „Firma Przyszłości”?

FIRMA PRZYSZŁOŚCI to wydarzenie zorganizowane z myślą o wyzwaniach, jakie w dobie internetu stoją przed małymi i średnimi biznesami. 6 czerwca 2017 r. zapraszamy na spotkanie z ekspertami i przedstawicielami największych toruńskich firm. Otwarta i bezpłatna konferencja jest dla wszystkich lokalnych przedsiębiorców – niezależnie od branży i doświadczenia.

Czytaj: Jaka jest firma przyszłości?

W programie znajdziesz nie tylko wykłady specjalistów, dotyczące megatrendów technologicznych i finansowych i ich znaczenia w biznesie, ale także niezwykle praktyczne warsztaty! W ramach  panelu warsztatowego dowiesz się m.in. jak zbudować strategię komunikacji swojej firmy, korzystając z narzędzi digital marketingu, mediów społecznościowych i innowacyjnych metodologii biznesowych. Poznasz dobre praktyki stosowane przez firmy, które odniosły sukces i usłyszysz, jak na co dzień zmagają się z problemami, które dobrze znasz, prowadząc własną firmę. Przy okazji poznasz także innych lokalnych przedsiębiorców i nawiążesz cenne kontakty.

FIRMA PRZYSZŁOŚCI to nowa inicjatywa Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu, która od 1989 r. wspiera lokalny biznes, tworząc przestrzeń networkingową, organizując szkolenia, angażując się we współpracę między sektorami i reprezentując interesy toruńskich przedsiębiorców, a także pomagając w najprostszych codziennych kwestiach, jak znalezienie stażystów, użyczenie przestrzeni na negocjacje biznesowe czy organizację grupy zakupowej.

Program konferencji: http://www.firmaprzyszlosci.com.pl/pl/page/program-1

źródło: IPH, informacja prasowa