Dawid Podsiadło i jego koledzy w Od Nowie. Nie zgadniecie, gdzie nagrali zaproszenie [wideo]

Zespół gra od 2010 roku (fot. materiały prasowe)

Curly Heads to pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami. Połączyła ich przyjaźń, pochodzą z Dąbrowy Górniczej, w 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem.

Przetrwali w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida, bez poczucia straty, bo przedtem zdążyli wspólnie poczuć rożne smaki muzykowania. Minione dwa lata okazały się dla chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości, zarówno muzycznej, jak i emocjonalnej. Podsiadło przyznaje, że CH było od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na”powrót do domu”. Gatunkowo płyty „Ruby Dress Skinny Dog” nie da się zamknąć w muzycznej nomenklaturze, ale na pewno głównym elementem spajającym całość jest energia której najjaskrawszym przykładem jest pierwszy singel promujący wydawnictwo „Reconcile” – tego numeru ani nie wolno, ani nie da się słuchać po cichu!

Pod koniec 2014 roku ukazał się debiutancki album zespołu „ Ruby Dress Skinny Dog” pełen rockowych brzmień, swobody i zadziornego wokalu wokalisty Dawida Podsiadło. Teraz Curly Heads wracają na trasę „Burning Down Tour 2015” z nową porcją energii i rock’n’rolla !

Dawid Podsiadło – wokal / Tomek Szuliński – gitara / Tomek Skuta – bas / Oskar Bała – gitara / Damian Lis – bębny

piątek 2015-04-24, godz. 19:00
bilety: 45 zł/ 55 zł

Dziękujemy Zabrze! Było tak dobrze, że w porywie emocji zagraliśmy Young Talk, a dogrywka o gitarę #Fender była jedyna w swoim rodzaju ;)Toruń, Bydgoszcz, Poznań – jesteście gotowi podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej? :D#CurlyHeads #BurningDownTour #niepoddajemysię

Posted by Curly Heads on 18 kwietnia 2015