Dostawy i zakupy online – przebudowana hala firmy MAKRO już otwarta!

W toruńskiej hali wyodrębniono 1/3 powierzchni na potrzeby usług dostaw (fot. oficjalna strona sklepu)

Zapewnienie najwyższej jakości usług w ramach multikanałowego modelu działania było celem przebudowy hali firmy MAKRO w Toruniu. Uroczyste re-twarcie czwartej, z pięciu hal firmy MAKRO odbyło się 6 sierpnia. Dzięki wykonanym pracom, w szybszy i wygodniejszy sposób można teraz dokonać tam zakupów.

MAKRO jest siecią hurtową działającą wielokanałowo, co oznacza, że jej klienci mogą dokonać zakupów w sposób tradycyjny w jednej z hal, ale również skorzystać z usługi dostawy nabytych produktów do domu lub złożyć zamówienie przez Internet w sklepie MAKRO Biuro Online.

Jestem przekonany, że model wielokanałowy to przyszłość, także w sektorze hurtowym – mówi David Boner, Prezes MAKRO Cash&Carry. – Pozwala on zaoferować klientowi najwygodniejsze dla niego rozwiązanie, którym może być chociażby dostawa towaru do klienta.

W celu zapewnienia klientom najwyższego poziomu swoich usług, firma MAKRO wyodrębniła w pięciu polskich miastach powierzchnię pod usługę dostawy oraz możliwość zrobienia zakupów online. Takie właśnie możliwości oferuje sklep w Toruniu.
Bezpośrednie dostawy do Klientów MAKRO z sektora HoReCa oraz właścicieli sklepów detalicznych realizowane są w ciągu 24 godzin od zamówienia. Oferta obejmuje cały asortyment, a dzięki zachowaniu ciągu chłodniczego w całym procesie firma MAKRO gwarantuje najwyższą ich świeżość.

***

MAKRO Cash & Carry jest liderem w branży samoobsługowego handlu hurtowego. Usługi firmy, skierowane do przedsiębiorców, obejmują zarówno kompleksowe zaopatrzenie, jak i nowoczesne rozwiązania biznesowe. W MAKRO klienci znajdą pod jednym dachem artykuły spożywcze i przemysłowe w szerokim wyborze, doskonałej jakości i przystępnych cenach – jedna nowoczesna hala to odpowiednik 50 hurtowni branżowych. Do dyspozycji kupujących są także usługi dodatkowe – m.in. doradztwo biznesowe czy szkolenia gastronomiczne – które skupiają się wokół nowoczesnej Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości MAKRO w Warszawie.

W bieżącym roku firma obchodzi 20 rocznicę rozpoczęcia działalności na polskim rynku.

Więcej informacji o MAKRO można znaleźć na stronach www.facebook.com/MAKROPolska oraz www.makro.pl