Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Drzwi otwarte hali widowiskowo-sportowej w Toruniu – zobacz zdjęcia
Michał Ciechowski 5 kwietnia, 2014, 15:52 Aktualności
sal+25
Łącznie na drzwi otwarte na hali widowiskowo-sportowej w Toruniu zapisało się 450 torunian (fot. Adam Zakrzewski)

W związku z dużym zainteresowaniem zakończyły się zapisy na drzwi otwarte na budowie hali widowiskowo-sportowej w Toruniu. Na halę, 5 i 6 kwietnia, wybiera się kilkuset torunian.

– W ciągu niespełna trzech dni zapełniły się miejsca na zwiedzanie nowej hali widowiskowo – sportowej w Toruniu – mówi dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej i Informacji Paweł Piotrowicz. – Kilkuset torunian będzie oglądać halę już w najbliższy weekend.

Łącznie na drzwi otwarte na hali widowiskowo-sportowej w Toruniu zapisało się 450 torunian. Pierwszych dziewięć grup obejrzy obiekt w sobotę, 5 kwietnia, następne dziewięć w niedzielę, 6 kwietnia. Na grupę składa się 20 osób w liście podstawowej i dodatkowo pięć osób rezerwowych.

Informacje organizacyjne:

Zwiedzanie będzie się odbywać w grupach dwudziestoosobowych, które co pół godziny będą wyruszać spod bramy wejściowej na budowę (obok biura budowy). Każdej grupie będzie towarzyszyć dwóch przewodników – pracowników wykonawcy i inwestora, znających wszystkie szczegóły dotyczące inwestycji.

W związku z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Torunia, niewykluczone, że drzwi otwarte hali zostaną powtórzone.

Zobacz naszą relację z wizyty na hali widowiskowo-sportowej w Toruniu (fot. Adam Zakrzewski)

 


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także