Drzwi otwarte hali widowiskowo-sportowej w Toruniu – zobacz zdjęcia

Łącznie na drzwi otwarte na hali widowiskowo-sportowej w Toruniu zapisało się 450 torunian (fot. Adam Zakrzewski)

W związku z dużym zainteresowaniem zakończyły się zapisy na drzwi otwarte na budowie hali widowiskowo-sportowej w Toruniu. Na halę, 5 i 6 kwietnia, wybiera się kilkuset torunian.

– W ciągu niespełna trzech dni zapełniły się miejsca na zwiedzanie nowej hali widowiskowo – sportowej w Toruniu – mówi dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej i Informacji Paweł Piotrowicz. – Kilkuset torunian będzie oglądać halę już w najbliższy weekend.

Łącznie na drzwi otwarte na hali widowiskowo-sportowej w Toruniu zapisało się 450 torunian. Pierwszych dziewięć grup obejrzy obiekt w sobotę, 5 kwietnia, następne dziewięć w niedzielę, 6 kwietnia. Na grupę składa się 20 osób w liście podstawowej i dodatkowo pięć osób rezerwowych.

Informacje organizacyjne:

Zwiedzanie będzie się odbywać w grupach dwudziestoosobowych, które co pół godziny będą wyruszać spod bramy wejściowej na budowę (obok biura budowy). Każdej grupie będzie towarzyszyć dwóch przewodników – pracowników wykonawcy i inwestora, znających wszystkie szczegóły dotyczące inwestycji.

W związku z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Torunia, niewykluczone, że drzwi otwarte hali zostaną powtórzone.

Zobacz naszą relację z wizyty na hali widowiskowo-sportowej w Toruniu (fot. Adam Zakrzewski)