Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Dwa wypadki na granicy Torunia i Małej Nieszawki – AKTUALIZACJA [Zdjęcia]
Michał Ciechowski 12 lutego, 2015, 12:15 Aktualności Miasto
DSC1924
Wypadki miały miejsce kilkanaście metrów od siebie (fot. Łukasz Piecyk)

Dzisiaj, na drodze wylotowej z Torunia w kierunku Inowrocławia, w krótkim odstępie czasu doszło do dwóch wypadków drogowych. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że ciężarowy man zderzył się czołowo z dostawczym iveco. Chwilę później, na tej samej drodze, scania najechała na renaulta, a następnie zderzyła się czołowo z autem marki kia. Do szpitala trafiły trzy osoby.

– Dzisiaj, około godz. 5:00 na drodze karowej nr 15 w Małej Nieszawce doszło do wypadku drogowego – relacjonuje st. sierż. Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji. – Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że kierujący ciężarowym manem 57-latek jadąc od strony Inowrocławia na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z dostawczym iveco. Kierowca tego pojazdu trafił do szpitala.

Do drugiego wypadku doszło około godz. 5:25 kilkadziesiąt metrów od miejsca pierwszego zdarzenia.

– 22-letni kierowca ciężarowej scanii, jadąc od strony Inowrocławia, najechał na tył osobowego renault, za którego kierownicą siedział rówieśnik mężczyzny, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z kia sportage – dodaje st. sierż. Chrostowski. – 52-letni kierowca i 63-letni pasażer pojazdu kia trafili do szpitala.

Teraz okoliczności i przyczyny tych zdarzeń będą wyjaśniać toruńscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

Fot. Łukasz Piecyk


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także