„Dwie połówki pomarańczy” – zmiana terminu spektaklu!

Fot. nadesłane

Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romantyczna dla dorosłych zagości na deskach Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki w Toruniu. Spektakl „Dwie połówki pomarańczy” odbędzie się nie 11 marca, jak wcześniej zapowiadaliśmy, a 18 kwietnia.

– Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach – czytamy w opisie spektaklu. – W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

W tym spektaklu nic nie jest takie, jakim się wydaje. Śmierć małżonka wcale tu nie jest końcem związku… a wręcz odwrotnie! Czy widowisko pozwoli, by przekonać się o uczuciu do swojej drugiej połówki ponownie? Dla wielkiej miłości podobno zrobi się… wszystko.

Na deskach CKK Jordanki zobaczymy Jarosława Boberka, Urszulę Dębską, Ewę Złotowską oraz Cynthię Kaszyńską.

Więcej informacji na: www.dwiepolowkipomaranczy.pl

Bilety indywidualne do nabycia za pośrednictwem www.impulsiveart.kupbilecik.pl Bilety grupowe oraz informacja odnośnie spektaklu tel. 570 666 140.