Dzień z Martinem Vaculikiem!

Martin Vaculik od tego sezonu będzie reprezentował barwy Get Well Toruń. (fot. Łukasz Piecyk)

Inauguracja Speedway Best Pairs zbliża się wielkimi krokami. Najlepsze żużlowe pary pojawią się w grodzie Kopernika już 2 kwietnia! Z tej okazji, Martin Vaculik, mistrz Europy z 2013 roku i debiutant w tegorocznym cyklu SBP postanowił mocno zaangażować się w promocję wydarzenia.

Słowak w czwartek, 31 marca od godziny 16.00 do 17.00 będzie osobiście sprzedawał bilety na toruńską rundę Speedway Best Pairs. Sprzedaż wejściówek odbywać się będzie w Fan Shopie na toruńskiej MotoArenie! Oprócz biletu, kibice będą mogli otrzymać autograf oraz zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolem.

To nie koniec atrakcji. Zaraz po zakończeniu akcji w Fan Shopie, Martin Vaculik zasiądzie przed kamerą i będzie „na żywo” odpowiadał na pytania kibiców. Czat Live odbędzie się na portalu YouTube. Szczegóły oraz link do bezpośredniej transmisji będzie można znaleźć na oficjalnym profilu Speedway Best Pairs na Facebooku oraz na oficjalnym kanale na YT – speedwayeuro.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia w czwartkowe popołudnie Fan Shopu oraz do zadawania pytań Martinovi Vaculikowi za pośrednictwem oficjalnego profilu SBP na Facebooku oraz w trakcie transmisji czatu.

Bilety:

2 kwietnia 2016 roku – MotoArena Toruń: www.eventim.pl

Strefa Niebieska:
Bilet normalny – 30 zł
Do każdego biletu normalnego – jeden bilet ulgowy za 1 PLN! Każdy kolejny bilet ulgowy – 10 zł

Strefa Zielona i Żółta:
Bilet normalny – 25 zł
Do każdego biletu normalnego – jeden bilet ulgowy za 1 PLN! Każdy kolejny bilet ulgowy – 10 zł
Bilet ulgowy przysługuje:
– młodzieży do 18 roku życia, studentom, emerytom, rencistom, kobietom

Strefa czerwona (Trybuna Główna):
Bilet normalny: 80 zl
Bilet VIP: 650 zł