Earl Thomas wystąpi w Hard Rock Pub Pamela

Koncert amerykańskiej gwiazdy poprzedzą warsztaty wokalne (fot. nadesłane)

W poniedziałek, 4 maja, w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Earl Thomas, amerykański wokalista, wraz z grupą The Royal Guard, założona przez cenionych amerykańskich i brytyjskich muzyków. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Poprzedzą go warsztaty wokalne o godzinie 17.00.

Koncert gwiazdy zza oceanu zostanie rozpoczęty występem toruńskiej wokalistki VE RO.

Earl Thomas jest nie tylko świetnym piosenkarzem, ale również renomowanym kompozytorem, tworzącym dla tak znanych artystów jak Etta James, Solomon Burke, Screamin’ Jay Hawkins czy Tom Jones. Swoimi doświadczeniami zarówno wokalnymi jak i kompozytorskimi podzieli się z uczestnikami warsztatów wokalnych, które poprowadzi wspólnie z Asią Czajkowską-Zoń. Zajęcia odbędą się w Hard Rock Pubie Pamela. Na oba wydarzenia wstęp jest wolny.

Kim jest Earl Thomas?

Choć studiował śpiew klasyczny, i od wielu lat para się komponowaniem dla gwiazd tak wielkich, jak Etta James, Solomon Burke, Screamin’ Jay Hawkins, czy Tom Jones, jego największym atutem są bezsprzecznie sceniczna charyzma i głos: mocny jak dzwon, miejscami okraszony charakterystyczną chrypką, chwytający za serce, po prostu niepowtarzalny. Jak skrzyżowanie Ike’a Turnera z Sealem.