Fałszowała umowy i wyłudzała pieniądze

Kobieta została zatrzymana przez toruńskich policjantów (fot. sxc.hu)

Toruńska policja zatrzymała kobietę, która fałszowała umowy i wyłudzała pieniądze. Zatrudniona w jednej z firm kredytowych uciekła przed wymiarem sprawiedliwości za granicę. Natychmiastowe działania funkcjonariuszy z toruńskiego Śródmieścia spowodowały zatrzymanie kobiety

Dzisiaj policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście przesłuchali w charakterze podejrzanej 37- latkę z Torunia. Funkcjonariusze udowodnili, że kobieta w okresie grudnia 2012 do lipca 2013, będąc przedstawicielem jednej z firm udzielających kredyty posłużyła się danymi innych osób. Zrobiła to po to, aby podpisując się za te osoby sfałszować kilkadziesiąt umów i wyłudzić pieniądze.

Straty firmy spowodowane jej oszukańczym procederem wyniosły kilkadziesiąt tysięcy złotych. Następnie wyjechała za granicę. Trzy dni temu wróciła a wczoraj została zatrzymana przez funkcjonariuszy.

Teraz za dokonanie oszustwa może jej grozić do 8 lat więzienia. Funkcjonariusze przewidują jednak, że to nie koniec tej sprawy i nie wykluczają dalszego jej rozwoju.