Ferie w Muzeum Etnograficznym w Toruniu

Fot. nadesłane

Muzeum Etnograficzne w Toruniu zaprasza na kolejne wydarzenia związane z trwającymi w województwie kujawsko-pomorskim feriami.

  • W czwartek 15 i 22 lutego o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie z bajką ludową. Połączone zostanie ono z działaniami twórczymi dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Bilety na zajęcia dostępne są w cenie 3 zł.
  • We wtorek 20 lutego, od godziny 11.00 do 13.00 zorganizowane zostaną warsztaty twórcze dla dzieci od 8 lat. „Kociołki ze sztuką” inspirowane są muzyką i sztuką na wystawie (Nie)potrzebne, (nie)piękne, (nie)cenne.

Reaktywacja rzeczy to propozycja dla młodych odbiorców, którzy chcą aktywnie spędzić ferie zimowe i artystycznie poeksperymentować. Koszt udziału w dwugodzinnych zajęciach to 10 zł.

W ofercie Muzeum są także zajęcia twórcze na wystawie (Nie)potrzebne, (nie)piękne, (nie)cenne. Reaktywacja rzeczy. Uczestnicy będą mieli okazję kreatywnie wykorzystać przedmioty, które można znaleźć w każdym gospodarstwie domowym tworząc z nich autorskie dzieła sztuki. Bilet: 5 zł.

Informacje i zapisy: Dział Edukacji, tel. 56 622 89 43.