Festiwal Food Trucków i Weekend Rabatów w Centrum Handlowym Bielawy

Fot. nadesłane

Końcówka lata w Centrum Handlowym Bielawy zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W dniach 2-3 września na miłośników dobrego smaku czeka Festiwal Food Trucków, a łowcy zakupowych okazji będą mogli zaszaleć podczas weekendu rabatów. Uzupełnieniem wydarzenia będą atrakcje dla najmłodszych.

W pierwszy weekend września Centrum Handlowe Bielawy zabierze swoich klientów w pyszną podróż po kuchniach z różnych zakątków świata. W godzinach 10.00-20.00 mobilne bary i restauracje będą serwować dania kuchni amerykańskiej, azjatyckiej, włoskiej, polskiej czy molekularnej.

Festiwalowi Food Trucków będzie towarzyszyć weekend rabatów ze specjalnymi promocjami na wybrane produkty sięgającymi nawet 50%. To doskonała okazja do skompletowania szkolnej wyprawki oraz odświeżenia garderoby przed zbliżającym się sezonem jesienno-zimowym. Atrakcyjne zniżki przygotowały m.in. takie salony jak CCC, Steve Madox, Eliza, Inglot i wiele innych.

Podczas wydarzenia nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych klientów CH Bielawy. Czekają ekscytujące przejażdżki mini samochodami, skoki na trampolinie oraz strefa zabaw z klockami.

Aby osłodzić mieszkańcom Torunia koniec wakacji, w pierwszy weekend września zapraszamy wszystkich do CH Bielawy w kulinarną podróż z food truckami oraz na zakupy z rabatami. Przez dwa dni czekają na Was różnorodne smaki z całego świata, atrakcje dla najmłodszych oraz ciekawe promocje. Zapowiada się smaczna zabawa!– mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.