Festiwal Kolorów ponownie zawita do Torunia

Zeszłoroczna impreza okazała się sukcesem.

Najbardziej kolorowy, najradośniejszy festiwal na świecie już w maju w Toruniu! Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie darmowy.

Nieważne, ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne, że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób!

Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele innych ciekawych atrakcji! Żółte okularki, przez które świat wydaje się bardziej różowy? Nie zabraknie ich w grodzie Kopernika! Darmowa pula Kolorów Holi? Będzie! Zumba? Jasne! Kolorowe i pełne wdzięku zegarki Ice-Watch? Tak! A ponadto wiele innych niespodzianek!

Przebierz się w najbardziej szalony strój i zgarnij dodatkowe nagrody! Uśmiechnij się do przechodnia, skorzystaj z darmowego przytulania, poznaj nowych ciekawych ludzi! To wszystko i jeszcze więcej 30 maja 2015 roku na Błoniach Nadwiślańskich od godziny 15.

Nie może Was tam zabraknąć. Pamiętajcie – im więcej ludzi, tym więcej zabawy, dlatego zaproście swoich znajomych i pomóżcie nam dotrzeć do wszystkich!

Impreza powstała przy współpracy z miastem Toruń! Dziękujemy!