Filmowy poniedziałek w Dworze Artusa!

Ostatni w styczniu Filmowy poniedziałek to doskonała okazja, by obejrzeć wyjątkowy i wzruszający do łez dramat. Zekranizowany na podstawie amerykańskiej powieści, która dość szybko okazała się bestsellerem.

Film to historia dwójki nastolatków, którzy pomimo młodego wieku zmagają się z nieuleczalną chorobą. Ona żyje z dnia na dzień ze świadomością, że nieuchronnie zbliża się moment jej śmierci. On, jest wprawdzie po leczeniu, lecz przebyta choroba odebrała mu marzenia i plany związane ze sportową karierą. Początkowo łączy ich wyłącznie choroba, potem wspólne upodobania literackie, zaś z czasem rodzi się między nimi silna więź i niezwykłe uczucie. Przestają myśleć o swojej nieuleczalnej chorobie i jak przystało na nastolatków pragną zrobić coś szalonego – spotkać się z autorem swojej ulubionej książki. Czy im się uda? Czy choroba po raz kolejny nie stanie na drodze do realizacji marzeń?

Jak zawsze projekcja poprzedzona będzie krótkim filmoznawczym komentarzem, w którym zawarte zostaną ciekawostki i anegdoty przybliżające produkcję.

23 stycznia 2017 r. / poniedziałek / Dwór Artusa / Artus Cinema

Seanse:
godz. 15:30
godz. 18:30

Wstęp wolny
Bezpłatne wejściówki do odbioru na pół godziny przed seansem.
Jednej osobie przysługują 2 wejściówki.
Brak możliwości rezerwacji wejściówek.