Fronczewski i Kowalewski wystąpią na scenie CKK Jordanki

Wydarzenie przyjęte zostało z wielkim entuzjazmem, zwłaszcza przez krytyków, którzy zachwalają kunszt teatralny znakomitych aktorów (fot. nadesłane)

„Słoneczni chłopcy”, spektakl Teatru 6. piętro w Warszawie, zainauguruje rok artystyczny w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Wydarzenie odbędzie się 5 stycznia 2016 roku, o godzinie 19.00.

Jak mówią recenzenci, sztuka należy do komedii z najwyższej półki. Spektakl reżyserowany przez Olgę Lipińską przyciągnął do warszawskiego teatru tysiące widzów. Tym razem okazję do obejrzenia znanych aktorów na żywo będą mieli mieszkańcy Torunia.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie CKK Jordanki, „sztuka, od momentu powstania, była wystawiana na wszystkich kontynentach, święciła triumfy na Broadwayu, doczekała się adaptacji telewizyjnej ze znakomitymi kreacjami Waltera Mathau i George’a Burns’a, filmowej z udziałem Woody Allena i Petera Falka W Toruniu zostanie wystawiona w wykonaniu duetu aktorskiego Krzysztof Kowalewski – Piotr Fronczewski któremu towarzyszy Robert Koszucki”.

Wydarzenie przyjęte zostało z wielkim entuzjazmem, zwłaszcza przez krytyków, którzy zachwalają kunszt teatralny znakomitych aktorów. Jak podkreślają, reżyser – Olga Lipińska, wybrała twórców bezbłędnie.

Bilety (w cenie od 45 do 140 złotych) do nabycia w Salonie fryzjersko-kosmetycznym Studio PLUS, ul. Podmurna 97;  tel.: 56 622 21 22 oraz od 10 grudnia w kasie Centrum Kulturalno Kongresowym Jordanki, ul. Aleja Solidarności 1 – 3.