Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Funk zaatakuje w Carpe Diem
MK 10 listopada, 2013, 20:07 Aktualności Kultura i rozrywka
2013.11.14 Funk Atak Toruń Carpe Diem
W trakcie imprezy odbędą się także zawody taneczne (fot. Carpe Diem)

Najlepszy sposób na jesienną chandrę? Recepta klubu Carpe Diem to energetyczna muzyka i szaleństwo na parkiecie. Uczestnicy zawodów tanecznych pod kryptonimem „Funk Atak” postarają się wytańczyć listopadową smutę.

„Jesień podstępnie zaatakowała i okupuje ziemie polskie, siejąc bez skrupułów zimno i stany depresyjne. Jednak nadchodzi kres panoszenia się najeźdźcy! Minister Funku Polskiego wraz z Ministrem Bezpieczeństwa Narodowego podjęli decyzję o natychmiastowej mobilizacji sił i wypędzeniu wroga używając tajnej broni funkowego rażenia!” – zapowiadają imprezę organizatorzy, klub Carpe Diem i Kniferz Crew. Ową tajną bronią będą tancerze, którzy wezmą udział w conteście „Funk Atak” 14 listopada.

W zawodach może wziąć udział każdy, kto czuje rytmy funky. Wystarczy zgłosić się mailowo, pod adresem carpediemtorunpr@gmail.com, lub przy barze w klubie (Plac Teatralny 7) od 20.00 w dniu imprezy. Zawody obejmują trzy style tańca – locking, popping i break dance. Uczestnicy będą mieli trzy wyjścia, podczas których zaprezentują swój ulubiony styl. Ich umiejętności oceni zgromadzona w klubie publiczność, która wybierze najbardziej charakterystycznego i najbardziej przekonującego tancerza. Na zwycięzcę czekają nagrody: pieniężna, w barze od klubu oraz karnet na cztery zajęcia z grupą Kniferz Crew w Bang Bang Studio. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca również otrzymają nagrody finansowe i w barze, plus pojedyncze wejście na zajęcia z Kniferz Crew.

Konkurs poprowadzi Kasienia z Kniferz Crew. Gorącą atmosferę, która przepędzi jesienną chandrę, zapewni DJ Stosunkowodobry. Zaserwuje uczestnikom contestu i publiczności najlepsze kawałki funkowe.

Impreza, której patronem jest „Tylko Toruń”, startuje 14 listopada o 20.00. Wstęp wolny.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także