Grill w pracy? Zobaczcie Call Center jakiego nie znacie

Integracja i doskonała atmosfera - na to stawiają właściciele CTDP (fot. nadesłane)

Jedno z największych Call Center działające w województwie kujawsko-pomorskim w dość nietypowy sposób motywuje swoich pracowników, organizując wspólnie czas wolny. Łamiąc schematy związane z korporacjami, zachęcają do wzajemnej integracji, poprzez rozrywkę.

– W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność wspólnie zorganizować grilla z okazji pierwszego dnia wiosny, dla całej ekipy i naszych przyjaciół z CTDP – mówi Ewa Ślusarczyk, Kierownik Działu Marketingu w CTDP. – Warto zaznaczyć, że wszystkie wydarzenia odbywają się w godzinach pracy. Pracuje u nas świetny zespół, drużyna składająca się z młodych i ambitnych osób. Wspólna integracja udowadnia, że praca wcale nie musi być nudna.

Jak zaznaczają przedstawicielka firmy CTDP – Adriana Łuczko – specjalistka ds. Marketingu, spontanicznie zorganizowane wydarzenie przypadło wszystkim do gustu. Zorganizowali wszystkie niezbędne pozwolenia i już 21 marca mogli wspólnie świętować pierwsze ciepłe dni przed budynkiem firmy.

– Był to nasz debiut gastronomiczny i zależało nam, aby każdy z ponad pół tysiąca pracowników, spróbował ugrillowanego specjału – dodaje Łuczko. – Lubimy się wyróżniać, więc takich inicjatyw w naszej firmie nie brakowało i na pewno nie zabraknie.

Niedawno przedsiębiorstwo świętowało piętnastolecie istnienia. Wielka zabawa odbyła się w toruńskim klubie „Stars”. Wieczorem zorganizowano pokaz fireshow, minikoncert oraz imprezę taneczną do białego rana.

Na początku miesiąca nie zapomniano także o paniach, które obchodziły swoje święto.

Zaprosiliśmy naszych partnerów z branży beauty – AVON, Stara Mydlarnia, Kwiaciarnia Calla, Studio Urody Ambroziak, BellaSkin, Fabryka Formy, którzy upiększyli ten dzień naszym paniom – dodają przedstawicielki Call Center. – Obchodzimy przeważnie każde ważne święto – Boże Narodzenie, Wielkanoc, a nawet bawimy się podczas Halloween. Nie obce są nam także akcje charytatywne, do których się aktywnie włączamy: szukaliśmy potencjalnych dawców szpiku, działaliśmy na rzecz toruńskiego schroniska oraz stworzyliśmy podarunki dla „Szlachetnej Paczki”.

Praca w takim zespole to same korzyści. Przedstawiciele firmy cenią sobie komunikatywność i pewność siebie. Każdemu jednak dają szansę na przedstawienie swoich możliwości komunikacji w praktyce. CTDP to ciekawa oferta pracy dla studentów, jak i osób dojrzałych. Każdy, na adres praca@ctdp.pl może złożyć swoje CV, które na pewno zostanie rozpatrzone.

Dlaczego warto pracować w CTDP? Jak sami mówią – są najlepsi. Atrakcyjne zarobki i możliwość zdobycia doświadczenia to najważniejsze atuty tej pracy. Gwarancja solidnych podstaw i prowizja od każdej sprzedaży to także dobra zachęta.

– Dbamy o rozwój i komfort naszych pracowników, zapewniając im m.in. kursy językowe – podsumowują przedstawicielki firmy. – Niepowtarzalna atmosfera i integracja w młodym zespole pozwoli na szybką aklimatyzację w grupie. Oczywiście zachęcamy do śledzenia nas na portalach społecznościowych i na naszej stronie internetowej – www.ctdp.pl.