Gwałciciel poszukiwany. Policja stworzyła portret pamięciowy [Aktualizacja]

Rozpoznajesz mężczyznę na portrecie? Skontaktuj się z toruńską policją (fot. policja)

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Toruniu prowadzi postępowanie w sprawie zgwałcenia kobiety do jakiego doszło w okolicach Al. 700- Lecia a ul. Gałczyńskiego. Na podstawie opisu zebranego w materiale dowodowym został wykonany portret pamięciowym sprawcy. 

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Toruniu prowadzi postępowanie w sprawie zgwałcenia kobiety do jakiego doszło w dniu 28 lutego 2014 r. przez nieznanego dotąd mężczyznę. Do zdarzenia doszło w okolicach Al. 700 -Lecia a ul. Gałczyńskiego w Toruniu. Na podstawie zeznań specjaliści sporządzili portret pamięciowym sprawcy.

– Sprawca to szczupły mężczyzna w wieku około 35 lat i około 180 cm wzrostu – informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP w Toruniu. – Twarz  o jasnej cerze w kształcie romboidalnym,  w tym uwydatnione kości jarzmowe i wklęśnięte okolice policzków. Włosy średniej  długości w jasnym kolorze. Oczy średniej wielkości, głęboko osadzone. Nos  wąski, ale długi,  wąskie usta. W okolicy czoła  posiada poziome bruzdy. W chwili zdarzenia ubrany był w kurtkę koloru brązowego (skóropodobną), spodnie prawdopodobnie dżinsy w ciemny kolorze. 

Wszystkie osoby, które mają informację o poszukiwanym, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 17 pok. 309 po uprzednim telefonicznym kontakcie – tel. 56 641 2415 lub 56 641 2615 lub na numer telefonu 997,112.