Hanna Śleszyńska, jako Kobieta Pierwotna, wystąpi na deskach CKK Jordanki

Fot. materiały prasowe

Już po raz 300-ny na teatralne deski wkroczy Kobieta Pierwotna! W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki torunianie będą mieli okazję podziwiać fenomenalną Hannę Śleszyńską, w wyjątkowym spektaklu. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia o godzinie 19.30.

– Główna bohaterka to niewątpliwie prawdziwa kobieta z krwi i kości – czytamy w oficjalnej zapowiedzi wydarzenia. – Ma swoje słabsze dni, ale nie użala się nad sobą, gdyż wie, że w dzisiejszych czasach należy twardą być! Kolejne nieudane związki szufladkuje gdzieś w podświadomości i wytrwale próbuje znowu i znowu z kimś nowym. A potem budzi się rano i po raz nieskończony powtarza swoje ulubione „NIGDY WIĘCEJ”. Nigdy więcej nie pije alkoholu, nigdy więcej angażowania się, nigdy więcej seksu z przypadkowo poznanymi mężczyznami, nigdy więcej rozczulania się nad sobą!

„Kobieta Pierwotna” to sztuka wybitnego litewskiego poety i dramaturga, Sigitasa Parulskisa w adaptacji znanego scenarzysty i aktora – Cezarego Harasimowicza. Spektakl porusza szereg kwestii, stanowiących sedno problemów międzyludzkich, które niewątpliwie są ponadczasowym tematem. Zagadnienie braku porozumienia między kobietą, a mężczyzną nie jest nikomu obce. Twórcy sztuki podjęli trud ukazania tego problemu w „krzywym zwierciadle” – z dużą dozą humoru i z ogromnym dystansem.

Serdecznie zapraszamy na spektakl „Kobieta Pierwotna”! Gwarantujemy potężną dawkę humoru i zapadającą na długie lata lekcję o damsko-męskich relacjach!

Ceny biletów: 70 i 60 zł

Do nabycia: www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, salony Empik oraz w kasie CKK Jordanki.