Hard Rock Pub Pamela świętuje 19. urodziny

Fot. nadesłane

Mark Olbrich Blues Eternity oraz Magda Piskorczyk ze swoim zespołem zagrają podczas 19. urodzin klubu Hard Rock Pub Pamela. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego, o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

-Jesteśmy podekscytowani występem w Toruniu, szczególnie, że nasz show będzie transmitowany na żywo przez Radio PiK – mówi Mark „Bestia” Olbrich. – Zagramy część materiału z naszej nowej płyty „Blues Everywhere”, która ukaże się niebawem. Bardzo jesteśmy ciekawi reakcji na te utwory tak doświadczonej publiczności jak ta, która jest w Pameli. Oni widzieli i słyszeli prawie wszystko, co dzieje się w światowym bluesie. Ich opinia jest więc dla nas bardzo cenna.

Kontynuując opowieść o tym koncercie, ceniony basista i kompozytor zadeklarował, że oczekują także występu Magdy Piskorczyk – skarbu polskiego bluesa.

Magda jest dwukrotną półfinalistką Memphis Blues Challenge, siedmiokrotną Wokalistką Roku w plebiscycie kwartalnika Twój Blues oraz multiinstrumentalistką.

Trudno o lepszą rekomendację, zarówno dla wydarzenia, jak i artystów, szczególnie że z zespołem Marka Olbricha wystąpią: charyzmatyczny wokalista i gitarzysta Eddie Angel oraz genialny harmonijkarz Laurie Garman. Ceniony basista i kompozytor zaprosił do współpracy również toruńskich artystów: Sylwię Kwasiborską oraz Igora Nowickiego. Ze względu na transmisję radiową koncert rozpocznie się punktualnie o godzinie 19.