I Festiwal Smaków Food Trucków w Toruniu

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Toruniu, który odbędzie się 10 – 11 września 2016 r. na Rynku Nowomiejskim.

Formuła Festiwalu Smaków powstała 3 lata temu w Trójmieście. Wydarzenie cieszy się ogromną popularności. Stąd decyzja o organizacji imprezy również w innych miasta Polski. Festiwal Smaków Food Trucków w Toruniu odbędzie się po raz pierwszy.

Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, pysznego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie blisko 25 samochodów, reprezentujących kuchnię z najróżniejszych zakątków świata. Wśród serwowanych dań znajdziemy zarówno dobrze znane wszystkim burgery wołowe, chrupiące frytki belgijskie, domowe zapiekanki, jak również naleśniki, ręcznie robione pierogi, węgierskie ciastka i kilka niecodziennych specjałów. Potwierdzoną, pełną listę food trucków opublikujemy niebawem. Restauracje na kółkach przyjadą z wielu miast Polski.

Festiwal jest świetną okazją do poznania różnorodnych smaków oraz spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną! Czas oczekiwania na jedzenie umilać będą atrakcje dodatkowe. Na gości czekać będą miejsca siedzące.

Data: 10 – 11 września 2016 (sobota, niedziela)

Godzina: sobota 12:00 – 22:00, niedziela 12:00 – 21:00

Miejsce: Rynek Nowomiejski

Pierwsza lista food trucków:

Belgijki – frytki duże, grube i chrupiące

Kultowe Zapiekanki – pół metra szczęścia:)

Raminio Ramen Burger – burgery w japońskim makaronie Ramen

Pierogi z Drogi – ręcznie lepione pierogi

Beef’N’Roll – burgery, 100% wołowiny

Pan Kasztan – pieczone kasztany

Würst Park – hot – dogi na bogato

Papuvege – kuchnia wegetariańska i wegańska

Fresh Donuts – amerykańskie pączki z dziurką:)

West Coast Toast – wypasione tosty

… a to dopiero początek!