Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
„Integracja i współpraca” hasłem XXI Forum Gospodarczego
Michał Ciechowski 27 lutego, 2014, 20:49 Aktualności Miasto
kwaśniewski_tytus-szabelski-03-CMYK-e1364159375115-1024x681
Aleksander Kwaśniewski był gościem zeszłorocznego Forum Gospodarczego (fot. Tytus Szabelski)

„Integracja i współpraca” jest hasłem rozpoczynającego się 3 marca XXI Forum Gospodarczego. Toruńska konferencja staje się platformą służącą do wymiany doświadczeń i dostarczania najbardziej aktualnej wiedzy na tematy gospodarcze.

Forum to jeden z największych kongresów gospodarczych w Polsce, miejsce dialogu o kształcie polskiej gospodarki w zglobalizowanym świecie. Zbliżająca się edycja będzie przebiegała pod hasłem „Integracja i Współpraca”, zaś w szczególności debatujący zajmą się mikro, małą i średnią przedsiębiorczością.

Co roku w Forum uczestniczy ponad tysiąc gości z kraju i zagranicy, wśród nich wybitne osobowości świata gospodarki, polityki, nauki i kultury. Konferencja staje się platformą służącą do wymiany doświadczeń i dostarczania najbardziej aktualnej wiedzy na tematy gospodarcze. Warto podkreślić, że dzięki ogromnemu zainteresowaniu mediów Forum odbija się szerokim echem w świecie i jest zaczątkiem wielu ważnych decyzji. Podczas dwóch dni obrad odbędą się: sesja plenarna, liczne bloki dyskusyjne, spotkania biznesowe oraz imprezy towarzyszące o charakterze kulturalnym. Z uwagi na nieustannie rosnące zainteresowanie Forum i zwiększającą się liczbę uczestników pragniemy poszerzyć nasze przedsięwzięcie o „Kiermasz Gospodarczy” odbywający się na terenie miasta. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Torunia i wzięcia udziału w konferencji.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także