Irena Santor zaczaruje Toruń. Jej koncert już 7 kwietnia

Fot. nadesłane

„Tych lat nie odda nikt” śpiewała przed laty Irena Santor. Choć do przeszłości nie powrócimy, odnajdziemy ją w najpiękniejszych utworach artystki. Pierwsza Dama Polskiej Piosenki wystąpi już 7 kwietnia o godzinie 18.00 na scenie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki.

Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Irena Santor zabierze publiczność w sentymentalną podroż szlakiem złotych przebojów: „Tych lat nie odda nikt”, „Maleńki znak”, „Serce”, „Złoty pierścionek”, „Już nie ma dzikich plaż” oraz pięknych utworów z dwóch ostatnich płyt – „Kręci mnie ten świat” i „Punkt widzenia”, które entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów, zdobyły także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Będzie to wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie:  Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Bilety można nabywać on-line na: biletyna.plkupbilecik.plebilet.pl i bilety24.pl oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej:
Biuro Turystyczne Copernicana  ul. Żeglarska 31/1 tel. 56 622 30 02
Ośrodek Informacji Turystycznej  Rynek Staromiejski 25 tel. 56 6210930
Księgarnia PWN  ul. Mikołaja Reja 25 tel. 56 611 49 36, 56 611 42 98
Keep Travel ul. Ugory 2 tel. 884 888 399
Kasa CKK Jordanki Al. Solidarności 1-3 tel. 56 6424379
salony EMPiK (na terenie całego kraju)

Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: tel. +48 602 80 43 29