Iwona Chmielewska i „Oczy” – spotkanie w Bibliotece Pedagogicznej w Toruniu

ematem kolejnych spotkań z cyklu "Dobry pretekst do rozmowy o…" będą pozostałe książki obrazkowe autorstwa Iwony Chmielewskiej (fot. archiwum)

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Dobry pretekst do rozmowy”. Odbędzie się ono w najbliższą środę o godzinie 18:00 w siedzibie placówki przy ul. Dąbrowskiego 4. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

– Tym razem tematem rozmowy będzie książka obrazkowa „Oczy”znanej toruńskiej autorki Iwony Chmielewskiej, wydana w roku 2014 przez Wrocławskie Wydawnictwo Warstwy – relacjonuje Wiesława Burdowska z Bibloteki Pedagogicznej. – Książka otrzymała prestiżową międzynarodową nagrodę Bologna Ragazzi Award, w kategorii Non fiction. Książka i zawarte w niej przesłania, a także związki picture books z myślą psychoanalityczną będą dobrym pretekstem do rozmowy, którą poprowadzi terapeutka Jolanta Czakyrowa.

Tematem kolejnych spotkań z cyklu „Dobry pretekst do rozmowy o…”  będą pozostałe książki obrazkowe autorstwa Iwony Chmielewskiej.

chmie