Jesienią zapraszamy na IX edycję akcji „Toruń za pół ceny”

Wiosenna edycja odbyła się 24-26 kwietnia, a wielkimi krokami zbliża się edycja jesienna (fot. Adam Zakrzewski)

Wielkimi krokami zbliża się dziewiąta edycja akcji „Toruń za pół ceny”. W ostatni weekend września mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji i ofert przygotowanych przez m.in. toruńskie restauracje, kawiarnie i hotele.

– Do udziału w przedsięwzięciu tradycyjnie zapraszane są hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne oraz sportowe, salony kosmetyczne, fryzjerskie oraz sklepy, które w weekend od 25 do 27 września 2015 roku, obniżą ceny poszczególnych produktów i usług o 50% – informuje Monika Dejnecka, Projektant działań promocyjnych Radio ZET Gold. -Oferty nie muszą obejmować całego asortymentu, warunkiem jest jednak obniżenie cen standardowych wybranych dań lub usług o połowę ich wartości.

Do udziału w jesiennej edycji akcji zgłosiło się już ponad sto firm, sukcesywnie dołączają kolejni. Aby zgłosić swoją firmę do akcji Toruń za pół ceny wystarczy przesłać maila na adres:promocja.torun@zetgold.pl, w odpowiedzi organizatorzy akcji prześlą do zapoznania się regulamin akcji i formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać do 28 sierpnia.

Wszelkich informacji dotyczących dołączenia do akcji udziela Monika Dejnecka z Radia ZET Gold – tel: 505 157 826 monika.dejnecka@eurozet.pl

Organizatorami IX edycji „Toruń za pół ceny” są: Gmina Miasta Toruń – Biuro Toruńskiego Centrum Miasta oraz Radio ZET Gold 92,8 fm.