Jose Torres przyjedzie z bębnami do Pameli

Jose Torres jest jednym z najbardziej znanych w Polsce muzyków grających na instrumentach perkusyjnych (fot. materiały prasowe)

5 i 6 maja w Hard Rock Pubie Pamela odbędą się warsztaty perkusyjne prowadzone przez dwóch charyzmatycznych artystów: toruńskiego perkusistę Grzegorza Minicza ( Nocna Zmiana Bluesa / Open Blues ) oraz pochodzącego z Kuby, wirtuoza instrumentów perkusyjnych Jose Torresa. Obaj muzycy posiadają w dorobku niezliczoną liczbę płyt, w których nagraniu brali udział oraz mają ogromne doświadczenie sceniczne.

Dodatkowo Jose Torres brał udział w nagraniach muzyki filmowej oraz uczestniczył w wielu popularnych programach telewizyjnych, takich jak:„Wieczór z wampirem”, „Podróże z żartem”, „Mój pierwszy raz”, „Rozmowy w Toku”, „Bezludna Wyspa”, „Ring”, „Europa da się lubić”, „Kuba Wojewódzki”. Od ponad 25 lat zajmuje pierwsze miejsce w ankiecie na najpopularniejszego muzyka roku w kategorii „instrumenty perkusyjne”, którą corocznie organizuje najstarsze i najbardziej renomowane polskie czasopismo muzyczne „Jazz Forum”.

Po warsztatach perkusyjnych ich uczestnicy będą mogli wypróbować zdobyte umiejętności w trakcie jam session prowadzonego przez muzyków zespołu Open Blues z gościnnym udziałem Jose Torresa. Zarówno w poniedziałek jak i we wtorek warsztaty perkusyjne zaczynają się o godzinie 17 –tej a jam session o 20-tej. Wstęp wolny.