Jubileusz Teatru Muzycznego – wystawa fotografii

Wernisaż wystawy odbędzie się 22 stycznia o g. 18:00 w teatralnej Galerii Proscenium (fot. nadesłane)

W styczniu 2016 r. minęły dwa lata od powstania Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego. Z tej okazji zapraszamy na wystawę fotografii  Pawła Modlińskiego dokumentującą wydarzenia artystyczne  Teatru.

„Teatr Muzyczny w obiektywie” –  pierwsza autorska wystawa Pawła Modlińskiego jest  efektem prawie półtorarocznej współpracy fotografa z Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym. Modliński prezentuje na niej swój dotychczasowy dorobek fotografii teatralnej i koncertowej. Zobaczymy wybrane zdjęcia z dotychczasowych 10 premier Teatru, a także z najciekawszych koncertów, jakie odbyły się na scenie w Pałacu Dąmbskich.

Paweł Modliński to rodowity Torunianin. Fotograf-pasjonat od lat związany z instytucjami kulturalnymi regionu, dla którego fotografia jest przede wszystkim formą odskoczni od codzienności. Swoje prace prezentował na kilku wystawach pokazujących dorobek uczestników Toruńskich Spacerów Fotograficznych.  Specjalizuje się w fotografii portretowej – zdjęcia jego autorstwa są wykorzystywane w portfolio modelek, muzyków i aktorów.

Wernisaż wystawy odbędzie się 22 stycznia o g. 18:00 w teatralnej Galerii Proscenium (Żeglarska 8). Wstęp wolny. Wystawy czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 18:00 oraz podczas spektakli i koncertów.