Juniorzy Angels Toruń w niedzielę zagrają w Słupsku

W 2013 "młode Anioły" awansowały do finału rozgrywek PLFAJ (fot. Anna Jankowska)

Toruńskie Anioły, w niedzielę 14 września, rozpoczną w Słupsku udział w mistrzostwach Polski juniorów w futbolu amerykańskim. Juniorzy Angels Toruń o 11:40 zmierzą się z gospodarzami turnieju Griffons Słupsk.

Młodzi sportwcy z Torunia, w dwóch turniejach grupowych, zmierzą się z zawodnikami z drużyny Griffons Słupsk, lokalnym rywalem Bydgoszcz Archers oraz juniorami mistrzów Polski seniorów 2014- Seahawks Gdynia.

Toruńskie Anioły w niedzielę pojawią się na stadionie 650-lecia w Słupsku. Kolejny mecz odbędzie się dwa tygodnie później – 28 września. Stawką zmagań jest awans do turnieju finałowego 11-12 października we Wrocławiu.

W słupskim turnieju Anioły zmierzą się o 11:40 z gospodarzami turnieju Griffons Słupsk a o godzinie 13:50 rozegrane zostaną juniorskie derby z Bydgoszcz Archers. 

Klub Sportowy Angels Toruń zapewnia bezpłatne treningi oraz sprzęt dla juniorów, wszyscy w wieku 13-17, którzy chcą rozpocząć przygodę z futbolem amerykańskim proszeni są o kontakt info@angelstorun.pl oraz +48 793948645.