KAT zagra w Lizard Kingu

Kat i Roman Kostrzewski (fot. Lizard King)

Już niedługo, 23 marca w Lizard Kingu w Toruniu wystąpi zespół KAT z Romanem Kostrzewskim.

Tego zespołu nie trzeba przedstawiać miłośnikom mocnych brzmień. A ci o nieco delikatniejszych gustach z pewnością słyszeli niejeden kawałek KATa. W czwartek 23 marca będą mogli obejrzeć i wysłuchać zespołu na żywo! Lizard King zaprasza też na support w wykonaniu kapeli Butelka. Dla ciekawych i jeszcze niezorientowanych w twórczości KATa mamy taką oto notkę:

Jak Kat i Roman Kostrzewski (KAT&RK) to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo, powstał w 1980 r. Zwycięstwo w konkursie publiczności -Jarocin 85’ dało zespołowi pierwszy singiel „Noce Szatana”, „Ostatni tabor”(Tonpress) i pierwszą płytę zespołu wydaną w Europie Zachodniej-”Metal & Hell” (Ambushrecords).
Na przestrzeni lat KAT dzieli deski z tuzami światowego metalu jak: Metallica, Motörhead, Iron Maiden, z powodzeniem występuje w kraju i za granicą, w październiku 2016 KAT&R K z sukcesem odbył 11-koncertową trasę po Anglii, Szkocji i Irlandii.
Teraz skoncentrowany jest nad materiałem na nową płytę, ale będzie gościł w wielu miastach w Polsce prezentując również utwory z najnowszego krążka.
Zespół prowadzony przez Romka Kostrzewskiego i Irka Lotha występuje obecnie w składzie: Roman Kostrzewski- wokal, Irek Loth- perkusja, Jacek Hiro-gitara, Krzysztof Pistelok-gitara, Michała Laksa-bas.

Bilety można zakupić:
45 PLN kolekcjonerskie – bar klubu w dn. wt-sb od g.18
45 PLN Ticketpro Polska
45 PLN biletyna.pl
45 PLN Biuro Copernicana ul. Żeglarska 31/1
45 PLN Media Markt Polska
45 PLN empik
45 PLN Copernicus Toruń Hotel
50 PLN W dniu koncertu, przy wejściu do klubu od godz. 18:00

Szczegóły można znaleźć klikając tutaj.