Katarzyna Groniec zachwyci w trakcie Koncertu pod Gwiazdami [wideo]

Katarzyna Groniec, fot. materiały organizatora

Katarzyna Groniec to artystka, którą od lat publiczność szczególnie ceni za zdolności interpretacyjne i nadawanie utworom lirycznej aury. Jej koncerty są zawsze bardzo emocjonalne i elektryzujące. Sama zaś wokalistka emanuje subtelnością, klasą i wdziękiem.

W Toruniu w ramach festiwalu Koncerty pod Gwiazdami wystąpi z programem Zoo, który jest unikalnym spotkaniem z utworami Agnieszki Osieckiej. Usłyszymy takie przeboje jak m. in.: Wielka woda, Nim wstanie dzień czy Uciekaj moje serce w iście aktorskim wykonaniu. Poza tymi wszystkimi znanymi i wielokrotnie odtwarzanymi piosenkami Groniec zaprezentuje kompozycje mniej znane, które wielu z pewnością zaskoczą.

Oprócz samego wokalu mistrzyni piosenki aktorskiej, widowisko będzie wzbogacone o ciekawe wizualizacje, a całość będzie miała formę muzycznego spektaklu.Kasa biletowa czynna pon. – pt. w godz. 12-18 w Dworze Artusa (Rynek Staromiejski 6, 56 655 49 29, bilety@artus.torun.pl) oraz DWIE GODZINY PRZED KONCERTEM w amfiteatrze Muzeum Etnograficznego (Wały Gen. Sikorskiego 19).

11 lipca, Sobota, 21:00
Miejsce: Amfiteatr Muzeum Etnograficznego
Cena biletu normalnego: 45.00 zł
Cena biletu ulgowego: 35.00 zł