„Kiedy kota nie ma…” – spektakl Teatru Capitol w Auli UMK

Jednym z aktorów biorących udział w toruńskim spektaklu będzie Wojciech Wysocki (z prawej) (fot. nadesłane)

„Kiedy kota nie ma…” – pod takim tytułem aktorzy warszawskiego Teatru Capitol wystawią w piątek – 6 marca 2015 r. – spektakl w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na scenie zobaczyć będzie można m.in. Wojciecha Wysockiego.

Teatr Capitol:

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Wiadomo, że kiedy kota nie ma w domu, to myszy harcują. Nie inaczej dzieje się w przypadku dwóch starszych panów z wieloletnim stażem małżeńskim, kiedy ich żony wyjeżdżają do Francji. W tym czasie mężowie – jeden fajtłapa, a drugi playboy – zapraszają do domu dwie młode panienki.

– Moja bohaterka to dziewczyna, która żyje chwilą i lubi się wdawać w romanse ze starszymi, najlepiej zajętymi mężczyznami- opisuje swoją bohaterkę Aneta Zając.- Aktualnie jest w związku z żonatym mężczyzną, który razem ze swoim kolegą zaprasza ją i jej koleżankę na randkę do domu. Niestety, panowie nie wiedzą, że na górze w sypialni są ich żony

Wojciech Wysocki, przedstawiciel „harcujących” mężów, swojego bohatera opisał krótko: „Seksoholik”.

„Kiedy kota nie ma…”

reżyseria ANDRZEJ ROZHIN

scenografia i kostiumy: Jolanta Pielat-Rusinkiewicz

opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Aula UMK, 6 marca 2015r. godzina 18.30, bilety w cenie od 60 do 90 zł.

KKNM_plakat