Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Klaudiusz Hirsch nowym trenerem drużyny FC Toruń
Michał Ciechowski 7 maja, 2014, 21:01 Sport i rekreacja
6664
Toruński klub zapowiada kolejne zmiany i ostrą walkę o awans (fot. FC Toruń)

Bardzo się cieszę, że udało się ostatecznie sfinalizować i podpisać umowę z FC Toruń. Dość długo trwała moja przerwa w pracy trenera – skomentował Klaudiusz Hirsch, który w przyszłym sezonie ma wprowadzić FC Toruń do ekstraklasy.

Toruńska drużyna zapowiada, że w najbliższym sezonie skuteczniej powalczy o ekstraklasę. Pierwszym krokiem do planowanego sukcesu było zatrudnienie nowego trenera.

– Wybrałem ten klub, bo uważam, że ma duże perspektywy – komentuje Hirsch. – Dzięki temu będą mógł realizować projekt, który przyniesie wiele korzyści Toruniowi i środowisku futsalowym w naszym kraju. Determinacja, którą wykazali się wszyscy w tym klubie spowodowała, że decyzja o podpisaniu umowy z FC przyszła mi łatwiej.

Umowę we wtorek podpisał Klaudiusz Hirsch, trener reprezentacji Polski w futsalu, który trzykrotnie z Akademią Pniewy sięgał po mistrzostwo Polski w piłce halowej.

Jak mówią sami zawodnicy, wszyscy są zadowoleni, że Hirsch bierze ich pod swoje skrzydła. Rozmowy prowadzone były od dawna. Mimo wielu propozycji z klubów z Futsal Ekstraklasy, Hirsch zdecydował się na poprowadzenie zespołu FC Toruń.


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także