Koncert charytatywny dla Marzanny Wiater. W Auli UMK zagra Kwartet „Obssesion”

Bilety na wydarzenie dostępne będą w cenie 30 zł przed wejściem na koncert (fot. nadesłane)

„Za jeden uśmiech” – pod takim tytułem odbędzie się 15 kwietnia 2015 roku impreza charytatywna dla Marzanny Wiater. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie „Żyć lepiej”, bilety dostępne będą w cenie 30 złotych, w dzień koncertu.

Imprezę, która odbędzie się w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, uświetni występ Chóru Copernicus oraz pokazy taneczne. Gwiazdą Wieczoru, która po raz pierwszy zagości w Toruniu, będzie Kwartet „Obssesion”.  Koncert poprowadzi Jacek Beszczyński. Bilety do nabycia w klubach: „Sobótka” i „Kameleon” lub w Auli przed koncertem

– Marzanna Wiater ponad 15 lat współpracowała z Klubem „Sobótka” – prowadziła działalność gastronomiczną – relacjonuje Renata Jakubowska, Prezes Stowarzyszenia „Żyć lepiej”. – W listopadzie 2012 roku życie jej i całej rodziny legło w gruzach. Miała 46 lat, gdy bardzo rozległy wylew krwi do mózgu zatrzymał niezwykle aktywną kobietę. Ponad miesiąc leżała w śpiączce.

Po szczęśliwym wybudzeniu okazało się, jak wielkie  zmiany nastąpiły w całym organizmie. Pani Marzanna jest sparaliżowana prawostronnie. Długoterminowa i wielokierunkowa rehabilitacja wymaga wiele trudu, wysiłku i niestety jest bardzo kosztowna.

– Nasze Stowarzyszenie działa już od 2007 roku – zaznacza Jakubowska. – Mamy status Organizacji Pożytku Publicznego. – Prowadzimy działalność głównie na rzecz dzieci i osób starszych. Znamy tą energiczną niegdyś kobietę, pełną pomysłów na życie. Dlatego chcemy pomóc w zmaganiach z przeciwnościami, jakie życie w jednej sekundzie postawiło przed tą rodziną. Serdecznie zapraszamy na koncert!

 

Termin: 15 kwietnia 2015 o godz. 18.00

Miejsce: Aula UMK ul. Gagarina 11

Organizator: Stowarzyszenie „ ŻYĆ LEPIEJ”

Partnerzy: Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa,

                               Spółdzielnia Mieszkaniowa „NA SKARPIE”