Koncert D.O.A i MOSKWY w Hard Rock Pubie Pamela w Toruniu

Twórczość D.O.A. cechują bezkompromisowe, polityczne wypowiedzi związane najczęściej z antyglobalizmem, antyrasizmem czy wolnością słowa

Kanadyjska grupa D.O.A. oraz polska MOSKWA zagrają 24 października 2013 r. w Hard Pubie Rock w Toruniu! Przed zespołami, w supporcie wystąpi młody toruński band – REDAIAL.

Koncert odbędzie się z okazji 15. urodzin klubu. Wydarzenie to będzie jednym z ostatnich koncertów D.O.A w historii, ponieważ zespół określił obecną trasę koncertową jako pożegnalną. Grupa znana jest z utworów rodzaju hardcore punk. Dowodzona jest ona przez niezmordowanego wokalistę i gitarzystę Joe „Shithead’a”Keithley’a powstała w 1978 roku w Vancouver w Kanadzie.

Zespół MOSKWA wystąpi wraz z gośćmi. Wśród artystów będą m.in. TITUS ( Acid Drinkers) oraz biorący udział w projekcie TRIBUTE TO MOSKWA Mateusz Czyżniewski ( Absurd) i Łukasz Fijałkowski ( Ergo).

Start o godz. 19-tej. Bilety w cenie: 35 zł (przedsprzedaż) i 45zł (w dniu koncertu) do nabycia w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36).