Koncert Jordan Reyne i warsztaty muzyczne w Hard Rock Pub Pamela

Koncert nowozelandzkiej artystki poprzedzą warsztaty muzyczne (fot. Agata Jankowska)

Jak Hard Rock Pub Pamela, to tylko wyjątkowe wydarzenia! Już w niedzielę, 23 lutego, na klubowej scenie pojawi się Jordan Reyne. Wyjątkowa nowozelandzka wokalistka da koncert, który poprzedzony będzie warsztatami wokalnymi prowadzonymi przez Joannę Czajkowską-Zoń, z udziałem Jordan.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 18.00, sam koncert zaś już o 20.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Jordan Reyne – artystka pochodząca z Nowej Zelandii, obecnie mieszkająca w Wielkiej Brytanii. Okrzyknięta przez Radio New Zealand autorką nowych brzmień. Twórczość Jordan jest wyjątkowym połączeniem akustycznych loopów, celtyckiego śpiewu, szukania brzmień i towarzyszących im opowieści. Jej muzyka jest zarówno organiczna jak i syntetyczna. Według The Mix (UK) „muzykę takiego pochodzenia ciężko skategoryzować – na myśl przychodzi PJ Harey, ale styl w stu procentach wytworzyła Jordan. Jej śpiew jest zachwycający.”, a według BBC Channel 4 (UK) najnowszy album artystki to „najważniejsze brzmienie tego roku… po prostu oszałamiające.

Artystka występowała jako suport przed tak różnymi zespołami jak: Fields of the Nephilim, White Zombie, Rome, Hansel and Gretel czy the Eden House.