Masz dla nas temat?
Coś Cię denerwuje?
napisz: redakcja@tylkotorun.pl
zadzwoń: 733 842 795
Masz dla nas temat? Coś Cię denerwuje? napisz: redakcja@tylkotorun.pl zadzwoń: 733 842 795
Koncert pamięci Ciechowskiego: z Nosowską, ale bez członków Republiki
Michał Ciechowski 19 listopada, 2014, 13:50 Kultura i rozrywka Od Nowa
12.-Koncert-Specjalny-Pamięci-Grzegorza-Ciechowskiego-fot.-Łukasz-Piecyk-40-1024x678
W ubiegłym roku jednym z gości był Piotr Rogucki (fot. Łukasz Piecyk)

Koncert specjalny poświęcony pamięci Grzegorza Ciechowskiego odbędzie się w tym roku już po raz 13. W grudniowy wieczór na scenie pojawią się debiutujący, jak również popularni polscy artyści.

Polscy wokaliści podczas koncertu zagrają i zaśpiewają swoje wersje utworów zmarłego w 2001 roku lidera Republiki oraz samego zespołu. W trakcie wydarzenia wręczona zostanie Nagroda Artystyczna Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.

W tym roku jedną z gwiazd grudniowego koncertu będzie Katarzyna Nosowska. Wokalistka poinformowała o tym na swoim Facebooku.

Na koncercie nie pojawią się jednak sami twórcy Republiki. Oficjalny komunikat pojawił się na stronie internetowej współtworzonego przez Zbigniewa Krzywańskiego, Leszka Biolika i Sławomira Ciesielskiego projektu Nowe Sytuacje.

„Wyjątkowe okoliczności sprawiły, że w tym roku 13 grudnia 2014 roku nie uda nam się uczestniczyć w Koncercie Specjalnym pamięci Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu. Tak jak przez ostatnie 12 lat, tak i w tym roku jesteśmy jednak obecni całym sercem z publicznością i wykonawcami zebranymi w klubie Od Nowa. (…) Pamiętając o fanach Republiki, przygotowaliśmy na ten dzień niespodziankę, o której poinformujemy już wkrótce…” – czytamy w komunikacie.

13 grudnia 2014 r., godzina 20.00
Studencki Klub „Od Nowa” Toruń
Bilety: 70 zł przedsprzedaż, 80 zł w dniu koncertu


Komentarze

komentarzy

| E-wydanie
| Facebook
| Czytaj także